Хмельницкий ул.Курчатова, 8

Свій майстер

Заміна системи водопостачання

Ніхто не буде сперечатися з тим твердженням, що вода - найважливіший елемент для комфортного життя людини в сучасному світі. Вона важлива для здоров'я, гігієни та на виробництві. Тому якість водопостачання - найважливіший елемент інженерних комунікацій, як приватних будинків, так і підприємств. Коли ж потрібна заміна водопроводу? По-перше слабкий напір води, по-друге іржава вода з неприємним запахом і домішками, а також перепади тиску у трубах та кранах. Більшість будинків, цехів та інших будівель були побудовані досить давно. Технології та комплектуючі деталі застаріли. На перший план виходить комфорт у користуванні системами водопостачання та ефективне використання ресурсів. Саме в таких випадках вам і знадобитися допомога фахівців «Свій майстер». Ми допоможемо вам спроектувати оптимальну систему подачі і розподілу води, проведемо демонтаж застарілої і встановимо нову сучасну систему. Крім того, можна зробити часткову заміну окремих ланок системи водопроводу.

Як ми працюємо

 

1. Виїзд на об'єкт, оцінка необхідного обсягу робіт.

2. Підбір і розрахунок матеріалів, складання схеми подачі і розподілу води.

3. Планові демонтажні роботи.

4. Трасування під труби і канали за новим проектом.

5. Закупівля комплектуючих деталей (за домовленістю).

6. Монтаж і з'єднання трубопроводів.

7. Встановлення запірної арматури і кранових систем.

8. Установка і підключення насосів, редукторів, фільтрів.

9. Підключення систем автоматизованого управління системою.

10. Підключення манометрів, термометрів і датчиків.

11. Встановлення додаткових елементів: умивальник, ванна, унітаз, біде, душова кабіна.

12. Установка змішувачів.

13. Пуск, налагодження та регулювання системи водопостачання після заміни.

Бонус. Фахівці компанії «Свій майстер» складуть графік планових робіт з технічного і сервісного обслуговування для вашої системи подачі і розподілу води.

 

 

Вам варто вибрати нас

Ми є компанією, яка надає весь спектр робіт пов'язаних з інженерними мережами. А саме: водопостачанням, опаленням, водовідведенням, каналізацією. Це дозволяє нам проектувати мережу подачі води з урахуванням ваших потреб, тенденцій ринку, ефективності технологій і обладнання. А це гарантія того що у вас не буде ситуацій, коли після заміни системи водопостачання не вистачає тиску води або стічні води не встигають відводитися з будівлі. Грамотну заміну застарілої системи водопостачання або її окремих ділянок варто довірити професіоналам «Свій майстер». Телефонуйте нам вже зараз!

назад