Хмельницький вул.Курчатова, 8

Свій майстер

ЗАМОВИТИ Діагностику

ТЕПЛОВіЗОРОМ

оставьте сообщение и наш менеджер свяжеться с вами

Submitting Form...

The server encountered an error.

Заказ принят. СПАСИБО

Обстеження приміщення тепловізором

 

Енергоефективність приміщень давно вийшла на чільний план в розвинених країнах. Це обумовлено дбайливим ставленням до енергоносіїв і, безумовно, економічними розрахунками. Україна тільки починає процес входження в європейське співтовариство. Однак тенденцію максимально ефективно використовувати тепло приміщення стимулює постійне зростання вартості енергоносіїв. Перманентне зростання тарифів на газ і електроенергію не залишає іншого шляху, як інвестувати в сучасні енергозберігаючі технології та усунення втрат тепла.

 

 Як з цим вам допоможе впоратися компанія «Свій майстер»? У нас и можете замовити послугу «Обстеження тепловізором». В рамках послуги доступні опції:

 

1) Тепловізійне обстеження квартир, приватних будинків.

2) Тепловізійне обстеження промислових об'єктів.

3) Тепловізійне обстеження лазень, саун.

4) Тепловізійне обстеження систем опалення, теплих підлог.

5) Тепловізійне обстеження електропроводки.

 

Тепловізор - це прилад, який дозволяє визначити розподіл температури досліджуваного об'єкта. Апарат, який використовують фахівці «Свій майстер» розрізняє різницю температур в 1 градус за Цельсієм. Настільки висока роздільна здатність дозволяє визначати місця витоків тепла, повітряні пробки в системах опалення, області засмічення опалювальних елементів. Також можна провести аудит розподілу нагріву всього контуру системи опалення - рівномірний він. За допомогою тепловізора ми з'ясуємо, чи ефективно працюють радіатори та котли.

.

 

Що ви отримуєте в рамках послуги

 

1) Зовнішній аудит стін, даху, віконних і дверних прорізів.

2) Внутрішній аудит системи опалення.

3) Цифрову обробку зібраних термограм.

4) Об'єднання термограм, інфрачервоних знімків і реальних фото об'єкта.

5) Розробка пакету рекомендацій для усунення проблем

6) Усунення проблем за результатами аналізу (за домовленістю).

 

 

Вам варто вибрати нас

 

Усунення витоків тепла і ефективне використання систем опалення та обігріву приміщення дозволяють заощадити на енергоносіях до 40% бюджету. Тому дана послуга, користується попитом, як у підприємців, так і у приватних осіб. Не має значення, власник ви квартири або цеху - оплачувати тепло, яке зігріває повітря на вулиці або квартиру сусідів безглуздо. Варто замовити «Обстеження тепловізором» в компанії «Свій майстер». Адже ми вже кілька років успішно проводимо тепловізійний аудит об'єктів в Хмельницькому і Хмельницькій області, а наші клієнти багато років економлять свої гроші. Ми накопичили грандіозний досвід дослідження і усунення проблем з енергоефективністю. Використання сучасних тепловізорів фахівцями «Свій майстер» дозволяє складати точні термограми. Побудуйте енергоефективний об'єкт разом з нами