Хмельницкий ул.Курчатова, 8

Свій майстер

Обслуговування систем водопостачання

Без сумніву, наявність води в приватних будинках, на підприємствах і в різних організаціях безпосередньо впливає на санітарно-гігієнічний стан усередині приміщень. Тому дуже важливо бути впевненим, що інженерна система постачання води працює надійно і без збоїв. Як забезпечити довге життя вашої системи водопостачання без поломок і проблем? Для цього необхідно проводити своєчасне обслуговування. Кожна складова деталь мережі подачі води має термін експлуатації в заданих умовах, механізми мають свої терміни напрацювання після яких їх необхідно замінити. Системи водопостачання - це складні мережі, з використанням насосів, систем автоматичного управління, систем індикації та сигналізації стану, запірної арматури, вимірювальних приладів. Справитися з обслуговуванням власними силами вкрай непросто. А часті помилки в розрахунках і монтажі, можуть обернутися набагато більш дорогими і тривалими ремонтними роботами. Якщо ви хочете виконати технічне обслуговування систем водопостачання в Хмельницькому, вам варто звернутися в нашу компанію - «Свій майстер».

Як ми проведемо роботи для вас

1. Регламентні роботи з візуального огляду вузлів системи.

2. Перевірка систем управління і автоматичного регулювання.

3. Перевірка запірної арматури і кранів.

4. Перевірка роботи термометрів і манометрів і коректності їх показників.

5. Заміна фільтрів для води.

6. Заміна гумових елементів - прокладок і ущільнювачів.

7. Частка внутрішніх поверхонь деталей системи.

8. Промивання труб при необхідності.

9. Частка бойлерів від накипу, заміна анодних стержнів.

10. Частка змійовика газових колонок від накипу.

11. Перевірка системи після технічного обслуговування.

Бонус. При проведенні технічного сервісного обслуговування системи водопостачання в Хмельницькому в «Свій майстер» ми надаємо гарантію на ряд проведених робіт.

 

 

Вам варто вибрати нас

Безумовною перевагою співпраці з нами є не тільки доступні ціни, а й якість робіт. Ми досить давно працюємо на ринку надання сантехнічних послуг і маємо досвід роботи з різними деталями, механізмами, комплектуючими. Ми знаємо як часто і яким чином необхідно обслуговувати більш старі системи водопостачання та сучасні. Також ви можете замовити в «Свій майстер» ремонт або монтаж системи подачі води для приватного будинку або підприємства. Подбайте про правильну і безперебійну роботу вашої системи водопостачання з компанією «Свій майстер» - телефонуйте нам прямо зараз.

назад