Хмельницкий ул.Курчатова, 8

Свій майстер

Обслуговування каналізаційної системи

Обслуговування каналізаційних системи дає можливість попередити вихід з ладу її складових частин і забезпечити належний рівень екологічного, санітарного, гігієнічного фону в приватних будинках і на підприємствах. В цілому технічне обслуговування каналізаційних мереж ділитися на 2 типи. Перший - це своєчасна заміна деталей (прокладки, ущільнювачі) і контроль за станом окремих ділянок мережі (вимірювальні прилади, насоси, системи автоматизованого управління, запірна арматура). Другий - це промивка, прочищення та усунення засмічень в трубах каналізаційної системи. Планове обслуговування за першим протоколом проводитися раз на півріччя або рік, залежно від об'єкта і каналізаційної системи. Роботи з прочищення можуть проводитися частіше, якщо об'єкт з високим експлуатаційним навантаженням на каналізацію (наприклад, виробничі підприємства). У компанії «Свій майстер» ви можете замовити послуги по обом протоколам.

 

 Як ми проведемо роботи для вас

1. Виїзд інженера або старшого фахівця на об'єкт.

2. Оцінка обсягу робіт.

3. Візуальний огляд ділянок системи.

4. Відеодіагностика каналізаційної системи (за домовленістю).

5. Проведення перевірки на герметичність.

6. Заміна прокладок і ущільнювачів.

7. Перевірка коректної роботи вимірювальних приладів.

8. Перевірка коректної роботи насосного обладнання.

9. Перевірка коректної роботи систем автоматизованого управління каналізаційною мережею.

10. Прочищення трубопроводів від засмічень.

11. Промивання спецрозчинами (при необхідності).

12. Чистка оглядових колодязів, дренажних систем.

Бонус. При технічному обслуговуванні каналізаційної системи в Хмельницькому в «Свій майстер» ми надаємо гарантію на виконані роботи.

 

 

 

 

Вам варто вибрати нас

Своєчасно проведені роботи по обслуговуванню інженерних мереж приватних будинків і підприємств дозволять вам заощадити значні кошти на ремонт. Адже набагато легше підтримувати робочий стан каналізаційної системи, ніж в авральному порядку усувати виниклі несправності. Це не кажучи вже про дискомфорт і незручності пов'язаних з поломкою або засміченням каналізаційної мережі. При виборі підрядника для ТО важливо довіритися професіоналам своєї справи. Саме такі співробітники в компанії «Свій майстер». Ми надаємо послуги по Хмельницькому та Хмельницькій області, але в рамках обслуговування великих об'єктів (підприємства, організації) можемо розглянути варіанти співпраці в сусідніх областях. Якщо хочете комфортної роботи каналізаційної системи - телефонуйте нам вже зараз. З нами ви забудете, що вона взагалі існує - адже її робота буде налагоджена як годинниковий механізм. Чекаємо Вас!

 

назад