Хмельницкий ул.Курчатова, 8

Свій майстер

Ремонт системи водопостачання

Вода є одним з найважливіших благ, без якого комфортне життя сучасних людей неможливе. Можна деякий час провести без електрики, газопостачання, і навіть інтернету. Але відсутність води протягом декількох годин створює величезні проблеми і дискомфорт. Однак жодна інженерна система не може служити вічно. Деякі комплектуючі мають свій термін експлуатації, після якого необхідно проводити заміну або ремонт. Можливі й аварійні ситуації, що виникають через якість елементів системи водопостачання. Щоб убезпечити себе від неприємних несподіванок, необхідно проводити своєчасне обслуговування, а якщо необхідно, то і ремонт системи подачі води в будинок або на підприємство. Компанія «Свій майстер» готова надати вам послуги якісного і швидкого ремонту системи водопостачання.

Як ми проведемо роботи для вас

1. Виїзд на об'єкт, оцінка необхідного обсягу робіт.

2. Планові ремонтні роботи.

3. Ремонт зовнішніх труб системи водопостачання об'єкта.

4. Ремонт внутрішніх труб системи.

5. Ремонт інших інженерних систем, що стосуються системи подачі води.

6. Частка труб гідродинамічним методом.

7. Заміна ущільнювачів і прокладок системи водопостачання.

8. Ремонт і заміна кранів, а також запірної арматури.

9. Ремонт і заміна елементів трубопроводу зі зварюванням і пайкою.

10. Ремонт несправних тепловузлів.

11. Ремонт насосного обладнання.

12. Ремонт датчиків і автоматики управління подачею води.

13. Пуск, налагодження та регулювання системи водопостачання після ремонтних робіт.

Бонус. Фахівці компанії «Свій майстер» складуть графік планових робіт з технічного і сервісного обслуговування для вашої системи подачі і розподілу води.

Вам варто вибрати нас

Навіть проводячи всі необхідні превентивні заходи, щоб уникнути ремонту системи водопостачання, ви не застраховані від аварійних проблем. Якість води, що подається централізовано часто невисока. У воді можуть міститися хімічні речовини, тверді частинки. Крім того на елементи системи впливають перепади температур і тисків. Єдино вірним рішенням буде проведення робіт сервісно-технічного обслуговування системи в процесі експлуатації фахівцями компанії «Свій майстер», а також планові ремонтні роботи із заміною необхідних складових. Це дозволить звести до мінімуму ймовірність негативних сценаріїв щодо вашої системи водопостачання. Якщо ж у вас трапилася аварійна поломка, не зволікайте - швидше телефонуйте до нас! Ми оперативно виконаємо аварійний ремонт водопроводу.

 

назад